Profhillo - Bioremodeling molekuła młodości

Profhillo - Bioremodeling molekuła młodości


Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe

 


Profhilo to nowy, bezpieczny zabieg odmładzający, na twarz, szyje, dekolt, dłonie.


Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.


Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.


Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.


Jak się przygotować?


• zabieg ten nie wymaga szczególnego przygotowania
• zabieg składa się z 10 wkłuć w specjalnie opracowanych puntach anatomicznych
• po zabiegu obserwuje się obrzęk i zaczerwienie, które zwykle mija w ciągu kilku godzin


Jakie są zalecenia ?


• zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca, efekt utrzymuje się 1 – 1.5 roku
• należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodni od innych zabiegów medycyny estetycznej. Ułatwia to również obserwację korzystnych zmian w wyglądzie twarzy i szyi.
Przeciwskazania :

• nie ma specjalnych przeciwwskazań – poza stanami będącymi przeciwwskazaniami do wszystkich zabiegów medycyny estetycznej (ciąża, karmienie itd.)Cennik:


1 zabieg 1000 pln ( wybrana okolica np. twarz, np. szyja , np. dłonie , np. dekolt)

 

• efekt liftingu twarzy,
• poprawa jędrności skóry,
• poprawa napięcia skóry,
• likwidacja opadniętych policzków, tzw. „chomików”,
wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,
• redukcja bruzd na linii żuchwy,
• poprawa głębokiego nawilżenia s

 

FAQ


Na czym polega Profhilo?


Koncepcja Profhilo opiera się na fachowej wiedzy z zakresu anatomii, dzięki której kwas hialuronowy aplikowany jest tylko w 10 wybranych punktów twarzy klienta. To minimalizuje ból i skraca czas, który trzeba spędzić w gabinecie, osiągając przy tym maksymalne efekty.
Jakich efektów można się spodziewać?
Dzięki wstrzyknięciu kwasu w starannie wybrane punkty na twarzy, jej owal zostaje równomiernie podkreślony, a skóra staje się bardziej jędrna i wygładzona.
Kiedy pojawią się pierwsze efekty?
Efekty zaczynają być widoczne po kilku tygodniach. Po ok. miesiącu widać zdecydowaną poprawę kondycji skóry, a pełny efekt pojawia się po ok. dwóch miesiącach.
Jak często powtarzać zabieg Profhilo?
Dla wzmocnienia efektów można wykonać zabieg powtarzający po pierwszym Profhilo, między którymi odstęp czasowy wyznacza mgr kosmetolgii estetycznej . Przy poważnych problemach skórnych można dodatkowo wykonać jeszcze jeden zabieg już po dwóch miesiącach.

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)