Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa 


Mezoterapia igłowa to przede wszystkim głębokie nawilżenie skóry i uzupełnienie niedoborów i minerałów w jej kolejnych warstwach. Zabieg wspomaga również mikrokrążenie, co stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych.


Zwiększa napięcie oraz elastyczność skóry.


Co to jest mezoterapia igłowa?


Mezoterapiia igłowa , to przede wszystkim zabiegi estetyczne, polegające na serii drobnych i gęstych nakłuć. Ich głębokość zależy nie tylko od zastosowanych preparatów, ale przede wszystkim do problemów skórnych, których chcemy się pozbyć. Podczas zabiegu wprowadza się w głąb skóry aktywne substancje, mające poprawić jej kondycję. Mezoterapia  igłowa jest niechirurgicznych zabiegiem, który z powodzeniem może przeprowadzić doświadczony kosmetolog.


Dla kogo dedykowany jest zabieg ?


Zabieg ma służyć poprawie kondycji skóry. Nie ma więc granicy wieku, która determinowałaby jej zastosowanie. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku redukcji cellulitu, ale również stosuje się go w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Najpopularniejsze są jednak zabiegi na twarz mające na celu redukcję zmarszczek, nawodnienie, ujędrnienie, zagęszczenie i napięcie skóry. Mezoterapię można wykonać w przypadku zmęczonej, postarzałej i odwodnionej cery oraz cieni pod oczami.


Jakie preparaty stosuje się przy mezoterapii igłowej?


Ampułki i koktajle do mezoterapii to produkty o wysokim stężeniu składników aktywnych. Te specjalistyczne preparaty zawierają unikalnie opracowane formuły, które w znaczący sposób redukują problemy skórne. Do iniekcyjnej rewitalizacji skóry stosuje się przede wszystkim ampułki liftingujące, zwiększające produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu zabieg mezoterapii przywraca skórze elastyczność i stymuluje wzrost fibroblastów. Stosuje się je głównie na twarz, szyję i dekolt. W składzie znajduje się m.in. kwas hialuronowy, kwas liponowy, aminokwasy, ryboflawina, arginina, a nawet leucyna czy walina.


Efekty mezoterapii igłowej 


Mezoterapia igłowa to przede wszystkim głębokie nawilżenie skóry i uzupełnienie niedoborów i minerałów w jej kolejnych warstwach. Zabieg wspomaga również mikrokrążenie, co stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększa napięcie oraz elastyczność skóry. Powoduje, że znikają oznaki zmęczenia, a sama cera jest widocznie zrewitalizowana. Po serii zabiegów wykonanych w określonych odstępach czasowych poprawia się również gęstość skóry.

Dla kogo zabieg  ?

Mezoterapię igłową poleca się wszystkim, którzy chcą polepszyć kondycję i wygląd skóry bez ingerencji chirurgicznej a także osobom borykającym się z problemem wypadających i przerzedzających się włosów.Przeciwskazania:


  • alergia na którykolwiek składnik substancji aktywnych.
  • ciąża lub karmienie piersią
  • cukrzyca.
  • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry.
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.
  • choroba nowotworowa.
Preparaty które używamy w gabinecie są bezpiecznymi medycznymi preparatami z CE oraz z certyfikatem do iniekcji  : NCTF 135HA Filorga MH18 Filorga, Aquashine BTX, HydraRoyal Dives, Electri Hyalual,

Maeoterapia jest wykonywana iniekcyjnie manulanie igła, śródskórnie.Mezoterapia Igłowa

Zabieg NCTF 135 Ha- ( 3 ml)- Twarz, lub szyja , lub dekolt , lub dłonie
30 min.

250 zł

Pakiet 3 zabiegów NCTF 135 ha
30 min.

900 zł

Zabieg NCTF 135 HA + MH18( Hydrobooster ) – (4 ml ) – do wyboru okolica
60 min.

600 zł

Pakiet 3 zabiegów hydrobooster
60 min.

1500 zł

Zabieg Aquashine BTX ( 2 ml ) – twarz , lub szyja lub dekolt , lub dłonie
60 min.

500 zł

Pakiet 3 zabiegów Aquashine BTX
60 min.

1350 zł

Zabieg Hydra Royal ( 2 ml ) twarz , lub szyja , lub dekolt lub dłonie
60 min.

500 zł

Pakiet 3 zabiegów HydraRoyal
60 min.

1350 zł

Zabieg Electri Hyalual - ( 2 ml)
60 min.

500 zł

Pakiet 3 zabiegów Electri Hyalual
60 min.

1350 zł

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)