Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu, usuwanie  makijażu permanentnego za pomocą PicoSure


Picosure jest innowacyjnym laserem do usuwanie makijażu permanentnego jak i usuwania tatuażu. Niestety zdarza się, że efekt makijażu permanentnego nie jest wykonany poprawnie, kolor makijażu lub kształt przestał nam się podobać. Wtedy najczęściej decydyjemy się na usunięcie kłopotliwego makijażu permanentnego laserem PIcosure
Tajemnicą fenomenu lasera PIscsure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania Wiązka o długości zaledwie pikosekundy , czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie precyzyjnie i głęboko . Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do minimum przegrzanie skóry klienta. Przez co zabieg jest mniej inwazyjny w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny. Ryzyko poparzenia i przegrzania.Na czym polega zabieg laserowe usuwanie tatuażu:


Impuls lasera w trakcie zabiegu przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej, nie naruszając naskórka. Picosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą, w tym wypadku barwnikiem zmienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopinej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć . Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu klienta. A równie istotnie – efekty zabiegów Picośure nie pozostawiają blizn po zabiegowych. Ryzyko poparzenia i przegrzania skóry jest zmniejszone do absolutnego minimum, a laser działa w głębokich rejonach skóry. Zabieg usuwania makijażu permanentnego pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych zajęć bez konieczności przechodzenia kłopotliwej i czasochłonnej rekonwalescencji.Zalecenia po zabiegowe:


- nie eksponujemy miejsca zabiegowego na słońce
-Nie moczymy , nie drapiemy , miejsca zabiegowego
- nie stosujemy peelingów w miejscu zabiegowym
- nie korzystamy z basenu solarium sauny do 14 dni po zabieguPrzeciwskazania


- Ciąża
- Laktacja
- Opryszczka
- Skłonność do bliznowców i
- Infekcje skórne na przeznaczonym do usuwania obszarze
- Przyjmowanie środków światło uczulających
- Świeża opalenizna

Laserowe usuwanie tatuażu/makijażu

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego - 1 zabieg
30 min.

300 zł

Laserowe usuwanie tatuażu (5/5 obszar) - 1 zabieg
30 min.

300 zł

Laserowy peeling węglowy
60 min.

350 zł

Laserowy peeling węglowy - pakiet 3 zabiegów
60 min.

900 zł

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)