Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie naczynek


Laserowe usuwanie naczynek jest to zabieg na który z roku na rok decyduje się coraz więcej osób Najpopularniejszym miejscem zabiegu jest twarz, ale można go przeprowadzić również na innych partiach ciała, takich jak szyja, czy nogi.


Na czym polega zabieg?


Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kierowaniu wiązki lasera na widoczne żyłki tworzące tzw. Sieć czerwownych pajączków. Przyczynia się to do ich zamknięcia i zmniejszenia ich widoczności.


Przed zabiegiem:


Pierwszym etapem bezpośrednio poprzedzającym zabieg jest sam wywiad . kosmetologiczny. Podczas wywiadu oceniamy stan żyłek, ich liczbę, głębokość ich osadzenia w skórze. Na tej podstawie będzie można ustalić podstawowe parametry pracy lasera, tak aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty. Warto również pamiętać, że na minimum 14 dni przed każdym zabiegiem polegającym na naświetlaniu skóry, nie wolno spożywać leków oraz ziół światło uczulających.


Podczas zabiegu:


Zabieg laserowego zamykania naczynek nie jest bolesny, choć przy większych zmianach, klient może odczuwać lekkie pieczenie.Bezpośrednio po zakończeniu naświetlania skóra może być zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Efekt ten zniknie maksymalnie na kilka dni po wizycie.


Zalecenia po zabiegu:


Na kilka dni po laserowym zamykaniu naczynek skórę należy traktować wyjątkowo łagodnie. Należy bezwzględnie zrezygnować z kosmetyków, które mogą zawierać alkohol. Warto również zmienić ręcznik na miękką ściereczkę lub osuszać skórę twarzy jałową gazą.


Przeciwskazania:


- Zawansowana cukrzyca
- przyjmowanie leków na rozrzedzenie krwi
- nowotwory
- ciąża i okres karmienia piersią
- mechaniczne uszkodzenie skóry
- epilepsja

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek (jedno naczynko)
30 - 60 min.

 100 zł

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)