HIFU- LIFTING TWARZY I CIAŁA

HIFU- LIFTING TWARZY I CIAŁA


W gabinecie pracujemy na urządzeniu Hifu Doublo marki Hironic.
Co oznacza ? HIFU oznacza High Intensity Focused Ultrasound, czyli skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności. Doublo to zaawansowany system , który wykorzystuje energię ultradźwiękową, aby uzyskać długotrwałe rezultaty podczas jednego zabiegu.
HIFU Doublo marki Hironic to system drugiej generacji HIFU przeznaczony do napinania i ujędrniania skóry. Doublo HIFU nie jest przeznaczony wyłącznie do pielęgnacji twarzy, może być stosowany również na okolice ciała, w tym na cellulit, rozstępy i tkankę tłuszczową.


HIFU – wskazania


Z zabiegu HIFU skorzystać mogą wszyscy, którzy nie są zadowoleni z jędrności swojej skóry oraz w przypadku pojawienia się pierwszych oznak starzenia. Wskazaniami do zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków są także: zmniejszenie prawdopodobieństwa utraty jędrności skóry podczas odchudzania, wiotkość skóry po przebytej ciąży lub po nagłej utracie masy ciała, lifting twarzy i dekoltu, a także wiotka skóra na udach, piersiach czy pośladkach. Warto również wspomnieć, że Doublo, jako wszechstronny system służy nie tylko do odmładzania twarzy, ale także może być wykorzystywany do celowania w zlokalizowane komórki tłuszczowe, takie jak na przykład podwójny podbródek. Redukcja tkanki tłuszczowej w połączeniu z zaletami HIFU w zakresie napinania i tonizowania tworzą bardzo skuteczną procedurę zmiany kształtu podbródka i linii żuchwy. Doublo HIFU może zatem poprawić ogólny kontur twarzy. Doublo oferuje alternatywę dla operacji i innych inwazyjnych zabiegów. Zabiegi HIFU są tak skuteczne, że system można stosować do niechirurgicznego liftingu twarzy, skupiając się na konkretnych obszarach.


Na czym polega zabieg?


Precyzyjna energia HIFU, nieporównywana do żadnej innej technologii służy do ogrzewania skóry od wewnątrz, tworząc mikrourazy, które wyzwalają naturalne reakcje lecznicze. W przeciwieństwie do innych zabiegów, Doublo może być stosowany do pracy na każdej warstwie skóry zgodnie z indywidualnym wskazaniem, od zewnętrznego naskórka do głębokiej skóry właściwej, a nawet do powierzchownego układu mięśniowo-naczyniowego (SMAS), który jest opisywany jako rusztowanie skóry - w tym mięśni i warstw powięziowo-mięśniowych.


HIFU - przeciwwskazania i skutki uboczne


Metoda HIFU jest stosunkowo bezpieczna i nie powoduje poważnych skutków ubocznych mogących w znacznym stopniu wpływać na dyskomfort. Warto jednak pamiętać, że posiada jednak pewne ograniczenia. Do głównych przeciwwskazań zalicza się:
• stany zapalne skóry,
• nowotwory,
• opryszczka,
• ciąża i okres karmienia piersią,
• wszczepiony rozrusznik serca lub inne metalowe implanty,
• mechaniczne uszkodzenia skóry,
• epilepsja,
• choroby układu sercowo - naczyniowego,
• stwardnienie rozsiane.


Jeżeli chodzi o skutki uboczne, to przez kilka dni w miejscu wykonania zabiegu może utrzymywać się stosunkowo nieduży obrzęk. W skrajnych przypadkach zaobserwowano pojawienie się blizn zanikowych oraz oparzeń skórnych. Warto jednak pamiętać, że takie przypadki notuje się niezmierne rzadko.


Ilość wykonanych zabiegów.


Pierwszy rezultat zabiegu, zwłaszcza w przypadku poprawy napięcia skóry, widoczny jest najczęściej od razu po zabiegu.
Efekt poprawy stanu skóry w postaci napięcia skóry, pojawia się stopniowo w ciągu następnych 3-9 miesięcy. W tym czasie w zależności od wskazań intensyfikujemy stymulację skóry poprzez wykonanie kolejnego zabiegu HIFU lub też stosujemy terapie skojarzone działające na rzecz wzmocnienia działania zabiegu HIFU.
Ilość zabiegów i intensywność stymulacji skóry jest dobierana indywidualnie do wskazań konkretnego Klienta. Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, u niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, utrzymujący się do kilku dni. Nie zachodzi potrzeba rezygnacji z codziennych zajęć. Czas zabiegu zależny jest od obszaru poddanego procedurze, wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.


Każdy zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU w Face Med Marta Karasek vel Karasiewicz poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją. W niektórych obszarach rekomendowane jest zastosowanie dwóch głębokości oddziaływania na tkanki podczas jednej sesji zabiegowej.


Cena zabiegu uzależniona jest m.in. od ilości linii zabiegowych, od ilości i rodzajów zastosowanych głowic pracujących na różnych głębokościach.
Indywidualny plan wykonania zabiegu HIFU jest szczegółowo opracowywany przez certyfikowanego specjalistę Face Med. Marta Karasek vel Karasiewicz w oparciu o potrzeby i wskazania dla konkretnego Klienta.Hifu

Hifu (okolice oczu)
30 min

500 zł

Hifu (podbródek )
30 min

500 zł

Hifu ( policzki , podbródek)
60 min

900 zł

Hifu full face
90 min

1300 zł

Hifu body
90 min

 zł

Hifu pelikany
30 min

600 zł

Hifu boczki
60 min

1000 zł

Hifu brzuch (partia)
60 min

1000 zł

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)

Może Cię również zainteresować