GLOW-X9

GLOW-X9
ZAAWANSOWANY PEELING BIOSTYMULUJĄCY DO INTENSYWNYCH ZABIEGÓW REDERMALIZACJI SKÓRY


Dedykowany do wielopoziomowego odmładzania skóry i niwelowania wszelkich defektów skórnych występujących wskutek starzenia się lub działania czynników zewnętrznych. Jego innowacyjny skład bazujący na stabilizowanym TCA, połączonym z wieloskładowym koktajlem kwasowym, zapewnia synergistyczne i spektakularne efekty bioodnowy skóry.
Peeling GLOW-X9 może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi protokołami zabiegów medycyny estetycznej. Mnogość sposobów użycia i możliwości zastosowań pozwala na dostosowanie intensywności terapii do indywidualnych i osobniczych potrzeb skóry. Specjalistyczne protokoły zabiegowe efektywnie łączą właściwości złuszczające TCA z zaawansowanym procesem bioredermalizacji, przebudowy oraz regeneracji głębokich warstw skóry bez użycia igieł.
Powiązanie kwasu TCA z fenolem, kwasem ferulowym, salicylowym, glikolowym, migdałowym, fitowym i wysokostężoną witaminą C gwarantuje wielowymiarowe i komplementarne efekty na każdym poziomie skórnym. Intensywny proces przebudowy i rewitalizacji zachodzi bez nadmiernego złuszczania naskórka i uszkodzeń w płaszczu fotoochronnym skóry, powodując, że zabieg można stosować bezpiecznie przez cały rok.WSKAZANIA:
- optymalizacja innych zabiegów medycyny estetycznej
- skóra z widocznymi oznakami starzenia
- postępujące fotostarzenie
- atrofia i zwiotczenia skórne
- zmarszczki odwodnieniowe i grawitacyjne
- skóry szare, matowe i pozbawione blasku
- skóry „miejskie” narażone na oddziaływanie smogu i zanieczyszczeń powietrza
- przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate
- rozszerzone pory
- blizny i rozstępy
- hiperkeratoza posłoneczna
- zaburzenia keratynizacji i pigmentacji skóry

DZIAŁANIE:
- intensywna odbudowa i redermalizacja naskórka i skóry właściwej
- stymulacja procesów autonaprawczych i regeneracyjnych
- inicjacja syntezy i remodelingu kolagenu i elastyny
- pobudzenie odtwarzania endogennego kwasu hialuronowego
- pogrubienie struktury i jędrności skóry
- rozświetlenie i poprawa kolorytu
- niwelowanie przebarwień i plam pigmentacyjnych
- widoczne napięcie i wygładzenie skóry
- obkurczenie rozszerzonych porów i redukcja blizn potrądzikowych
- intensywna normalizacja trądziku i ograniczenie powstawania wykwitów
- normalizacja procesów keratolitycznych


SKŁADNIKI AKTYWNE:


Kwas trójchlorooctowy (TCA) – pochodna kwasu octowego stanowiąca najsilniejszy kwas pochodzenia organicznego stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Powoduje chemiczne uszkodzenie naskórka, mogące dosięgać nawet do warstwy brodawkowej skóry właściwej. Inicjuje procesy autonaprawcze, polegające na całkowitej wymianie uszkodzonych komórek i głębokiej redermalizacji skóry. Pozytywnie wpływa na metabolizm i strukturę skóry, stymulację syntezy kolagenu i elastyny oraz uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego.


Fenol – peeling o najsilniejszym działaniu redermalizującym i dermoplastycznym. Powoduje głębokie odtworzenie warstw skórnych i znaczącą poprawę napięcia. Stosowanie fenolu pozwala na zaawansowane odmłodzenie skóry, widoczne wygładzenie zmarszczek i ściągnięcie skóry, dzięki czemu jest ona napięta jak po liftingu chirurgicznym. Fenol jest również skuteczny w likwidowaniu głębokich przebarwień oraz blizn potrądzikowych.


Kwas ferulowy – jeden z najsilniejszych antyoksydantów i najskuteczniejszych składników opóźniających procesy starzenia egzogennego. Uodparnia skórę na promieniowanie ultrafioletowe i negatywny wpływ zanieczyszczeń, smogu i innych czynników środowiskowych. Hamuje aktywność enzymu tyrozynazy, blokując powstawanie przebarwień i hiperpigmentacji. Stymuluje regenerację oraz odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz białek podporowych skóry.


Kwas salicylowy – beta-hydroksykwas o silnym działaniu keratolitycznym i antybakteryjnym. Reguluje odnowę komórkową skóry i działa złuszczająco na obumarłą warstwę rogową naskórka. Oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych w skórze, zapobiegając nasilaniu się trądziku. Niweluje następstwa trądziku - wygładza pory i blizny oraz skutecznie redukuje przebarwienia.
Kwas glikolowy – kwas AHA o najmniejszej cząsteczce. Posiada silne właściwości złuszczające i dermoplastyczne. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, glikozaminoglikanów i elastyny, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i poprawy jędrności skóry. Intensywnie złuszcza usuwając zmiany pigmentacyjne. Oczyszcza gruczoły łojowe, gdzie rozkłada zalegające korneocyty, hamując w ten sposób rozwój trądziku.


Kwas migdałowy – kwas AHA o dużej gradacji i wysokim profilu bezpieczeństwa, pozyskiwany z gorzkich migdałów. Zwiększa proliferację i wymianę komórek przy niskim poziomie podrażnienia skóry. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i porów oraz poprawia strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie zastosowanie i efektywność w wielu problemach estetycznych sprawia, że jest jednym z najczęściej stosowanych peelingów w kosmetyce i medycynie. Nie uwrażliwia płaszcza fotoochronnego skóry na promieniowanie UV i może być stosowany przez cały rok.


Kwas fitowy – silny antyoksydant o działaniu nawilżającym oraz ujędrniającym. Ze względu na działanie normalizujące polecany jest dla cery tłustej. Stabilizuje witaminę C oraz potęguje synergiczne działanie składników aktywnych.
Proretinol - delikatniejsza forma retinolu. Stymuluje proliferację i odnowę naskórka, działa silnie rewitalizująco. Poprzez działanie keratolityczne i depigmentujące rozjaśnia skórę i redukuje przebarwienia.


PRZECIWSKAZANIA
- Ciąża , laktacja , karmienie piersią
- Infekcje bakteryjne grzybiczne w obszarze miejsca zabiegowego ,
- Infekcje wirusowe np. aktywna opryszczka 
- Terapie dermatologiczne z użyciem izotretinoiny i pochodnych witaminy A ( do 12 miesięcy od zakończenia leczenia )
- choroby autoimmunologiczne
-Aktywny trądzik różowaty i skóry bardzo wrażliwe
- leczenie chemioterapią i radioterapią,
-Skłonności do blizn przerostowych i bliznowców
Cena zabiegu twarz- 300 pln
Cena zabiegu z mikronakłuwaniem – 350 pln
Pakiet 4 zabiegów- 1000 pln
Pakiet 4 zabiegów z mikronakłuwaniem – 1200 pln


GLOW-X9

Zabieg na (twarz szyje dekolt)
10 min

300 zł

Zabieg na ( twarz, szyje, dekolt) z mikronakłuciem
10 min

350 zł

Zabieg na dłonie
10 min

250 zł

Zabieg na dłonie z mikronakłuciem
15 min

300 zł

Pakiet 4 zabiegów na( twarz szyje dekolt)
15 min

1000 zł

Pakiet 4 zabegów na (twarz szyje dekolt) z mikronakłuciem
15 min

1200 zł

Dodaj komentarz

Skomentuj jako pierwszy(a)