makijaż permanentny usta

long-time-liner

Marzysz o zmysłowych Ustach które będą przyciągać wzrok mężczyzn , a u kobiet będą budzić zazdrość? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się , by linia ust była równa a kolor idealny. Teraz możesz  zapomnieć o konturówkach, pomadkach o ciągłym poprawianiu ust.. Twoje Usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili.

Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

 

Idealny kształt i kontur Ust

Dzięki makijażowi permanentnemu Ust możesz:

– wyrównać asymetrię Ust

– delikatnie powiększyć

-pomniejszyć Usta i delikatnie podkreślić ich linie

 

Kontur Ust z wypełnieniem czyli Usta w twoim wymarzonym kolorze

Makijaż permanentny Ust z wypełnieniem to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą mieć usta w pięknym kolorze na stałe. Jeśli cenisz sobie wygodę i perfekcyjny wygląd to ten zabieg jest właśnie dla ciebie . Po zabiegu wystarczy delikatnie odświeżyć usta i będą gotowe!

Lip light_ rozświetlenie i odmłodzeni Ust

Lip light to uzupełnienie makijażu permanentnego ust. Polega na delikatnym wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem pigmentu. W ten sposób można podkreślić  serduszko ust i zatuszować drobne zmarszczki .

 

Przeciwskazania do zabiegu

Nie zawsze możesz wykonać makijaż permanentny ust . Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzycę lub łuszczyce

– masz aktywną opryszczkę na ustach ( zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej wygojenia)

– w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś usta Botoxem lub kwasem hialuronowym .

– twoje usta są suche i popękane

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe.

 

Makijaż permanentny ust ? przed zabiegiem

Przed makijażem permanentnym ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu , co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego przez 3 dni przed zabiegiem najlepiej jest przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran.

Pomoże on uchronić twoje usta przed wystąpieniem opryszczki

Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment , makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny . Jeśli planujesz optycznie powiększyć usta , zadbaj o skórę wokół nich . Przed takim zabiegiem polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów, które wygładzają i nawilżają skórę wokół Twoich ust.

 

Makijaż permanentny Ust- pielęgnacja tuż po zabiegu

Twoje usta tuż po zabiegu będą lekko opuchnięte , a skóra wokół nich zaczerwieniona . Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się jeśli po zabiegu twój kolor będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa staje się jaśniejsza nawet o 50 %. Dlatego też jest obowiązkowa druga wizyta na której makijaż permanentny Ust jest uzupełniany i korygowany .

 

Makijaż permanentny ust- pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu makijażu permanentnego ust  przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran , który będzie chronił cię przed opryszczką . Pamiętaj aby szczególnie dbać o okolice ust . Nie mocz , nie trzyj , nie dotykaj ust . Dbaj o higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem . Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. Nawilżaj Usta i smaruj je kilka razy dziennie kremem z witaminą E firmy LONG TIME LINER , który po zabiegu otrzymasz od linergistki. Po każdym zabiegu dezynfekuj usta- polecamy to zwłaszcza osobom , które mają skłonność do występowania opryszczki . Przed około 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z basenu , sauny, solarium i zabiegów Spa.

 

UWAGA- Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń , na  twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.

 

Makijaż permanentny ust- pielęgnacja po zagojeniu

Po zagojeniu usta nadal  o nie dbaj. Nie pozwól aby skóra była wysuszona , unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów.

usta1 usta2