makijaż permanentny oczu

long-time-liner

Makijaż permanentny oczu- sposób na piękne spojrzenie

Marzysz o wyrazistym  głębokim spojrzeniu ? Chcesz aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku ? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś Tak to znaczy że makijaż permanentny oczy jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linie rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich którzy cenią sobie wygodę i nie naganny wygląd.

 

Kreska górna zagęszczająca  linie rzęs.

Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczająca linie rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda nie zwykle naturalnie.  Nikt nie zauważy  makijażu permanentnego , ale wszyscy zauważą że masz piękne oczy i gęste rzęsy.

 

Kreska dekoracyjna oka:

Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy . Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Na stałe będzie zdobić Twoje spojrzenie i Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście.

 

Kreska dolna oka:

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia , że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu linergistka na rysuje wstępny  rysunek kredką abyś mogła  przekonać się  czy dobrze się w niej czujesz.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę

-używasz preparatu na porost rzęs ( na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić)

– masz przedłużone lub zagęszczone rzęsy ( należy je zdjąć przed zabiegiem)

– masz infekcję lun choroby oczu

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe

 

Pamiętaj aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach .

 

Makijaż permanentny oczy przed zabiegiem :

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry wokół oczu. Jeśli skóra wokół oczu jest wrażliwa i skłonna do podrażnień i opuchnięć warto abyś wcześniej przyjmowała kapsułki homeopatyczne z arniki Wyśpij się dobrze przed zabiegiem i zadbaj o to aby Twoje oczy były wypoczęte. Na kilka dni przed zabiegiem nie farbuj rzęs henna , jeśli je np. ufarbowałaś odłóż makijaż permanentny oczu  w czasie   o kilka dni.

 

Makijaż permanentny oczu – tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte lub zaczerwienione i będą sprawiać wrażenie zapłakanych opuchlizna jednak szybko mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków.

 

Makijaż permanentny oczu – pielęgnacja po zabiegu

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte . Opuchlizna jednak szybko mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest  intensywna. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie powinnaś się tym martwić , ponieważ w ciągu 4-7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50 % barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczanie się naskórka obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu . Przez kilka dni po zabiegu o pigmentowaną skórę należy dbać delikatnie. Nie wolno myć skóry mydłem , używać tylko kosmetyków poleconych prze linergistkę , żadnych innych. Przed około 2 tygodnie  po wykonaniu makijażu permanentnego oczu nie należy korzystać z basenu, solarium ,  sauny , zabiegów SPA. Dla swojego bezpieczeństwa nie używaj cieni , ani maskary do rzęs.

 

Polecony przez  linergistkę krem wklepuj w odległości 0,5-1 cm od kresek. Uwaga w przypadku nie przestrzegania zasad mogą wystąpić odbarwienia

  

Makijaż permanentny oczu – pielęgnacja po zagojeniu :

Po zagojeniu oczu dbaj o skórę wokół nich nadal. Nie pozwól aby była wysuszona, unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów

oczy1 oczy2