makijaż permanentny brwi

long-time-liner

Doskonała linnia brwi to rzadkość , kobiety dość często narzekają że brwi są za małe , za krótkie lub za rzadkie . Samodzielna depilacja brwi, ciągłe farbowanie , rysowanie ich kształtu to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe . Należysz do kobiet zmagających się ze swoimi brwiami? Boisz się aby nie rozmazać ich rysunku w ciągu dnia? Straciłaś włoski w łuku poprzez nie umiejętną depilację? Dzięki makijażowi permanentnemu  brwi możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym, podkreślającym Twoje oczy i urodę

Brwi permanentne możesz wykonać różnymi metodami: włoskową ,piórkową  , cienia, ombre oraz technikami łączonymi, wszystko zależy od oczekiwań klienta jak i od natury brwi.

 

Makiajż permanentny- brwi przeciwskazania:

Nie zawsze można wykonać makijaż permanentny brwi . Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzyce lun łuszczycę

– w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym 

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe , przeciwzakrzepowe,

 

Pamiętaj aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

 

Makijaż permanentny brwi – przed zabiegiem

Przed zabiegiem makijażu permanentnego najlepiej jest nie depilować ich przez ok miesiąc . Pozwól niech odrosną i staną się naturalne wtedy łatwiej jest ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Linergistka zaproponuje ci kształt brwi które najbardziej będą pasowały do twojej urody. Pamiętaj aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha łuszczy się , wykonaj peeling nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli twoja cera jest tłusta oczyść ją przed zabiegiem. Możesz wykonać jeden lub dwa zabiegi mikrodermabrazji , dzięki którym skóra staję się głada i elastyczna. Dobrze przygotowana skóra lepiej przygotowuje pigment przez co twój makijaż będzie bardziej trwały.

 

Makijaż permanentny brwi tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu skora może być opuchnięta lub zaczerwieniona . Jest to stan przejściowy który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardziej wyraziste. Może wydawać się że są za mocne. Pamiętaj że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o ok 50 % Z tego względu jest potrzebna druga wizyta podczas której kształt i kolor jest korygowany , jeśli trzeba wzmacniany.

 

Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja skóry po zabiegu :

Po zabiegu nie należy  – myć skóry mydłem, – trzeć skubać , dotykać pigmentowanej skóry, unikać solarium basenu spa

 

brwi1

 

 

brwi2