Derma Roller

Zabieg Derma Rollerem (mikronakłuwanie skóry) to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odmładzanie. Derma Roller przeznaczony jest dla osób, które chcą wygładzić zmarszczki, poprawić kondycję skóry, zniwelować blizny po trądziku i sińce pod oczami. W wyniku zabiegów skóra odzyskuje jędrność i zdrowy kolor, a także staje się nawilżona i elastyczna.

dermaroler

 

Spektakularne efekty działania Derma Rollera widoczne są już po kilku zabiegach. W celu osiągnięcia najlepszych efektów należy wykonać serię 3-6 zabiegów  w odstępach 3-4 tygodni. Zalecane jest również łączenie zabiegu Derma Roller z innymi zabiegami, takimi jak np. kwasy TCA Purles .  Innym zabiegiem odpowiednio przygotowującym skórę klienta do zabiegu rollerem jest Mikrodermabrazja Zabieg ten złuszcza martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry oraz poprawia jej dotlenienie, dzięki czemu zabieg Derma Roller działa bardziej intensywnie , a efekty zabiegi są spektakularne.

 

Dla kogo Derma Roller?

Działanie Derma Rollera to przede wszystkim intensywne rozjaśnienie i rewitalizacja  skóry redukcja przebarwień, poprawa napięcia, grubości i jędrności skóry, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie produkcji kolagenu. Zabieg ten polecany jest również dla osób z problemem rozstępów, cellulitu. Roller jest stosowany przy usuwaniu zasinień pod oczami, czy też usuwaniu blizn po trądzikowych