Medycyna estetyczna

1. Botox | czas 30min 1 partia 400zł | pakiet 3 partii 999zł

Botox jest niechirurgiczną metodą pozwalającą wygładzić głębokie bruzdy na czole, u nasady nosa oraz „kurze łapki” przy oczach. Zabieg daje doskonały efekt w przypadku groźnego, marsowego spojrzenia (także u mężczyzn).

Procedura polega na wstrzyknięciu Botoxu cienką igłą podskórnie lub śródskórnie. Zabieg trwa około 15 minut i jest prawie bezbolesny. Rezultaty w postaci wygładzenia skóry twarzy i wybitnego efektu odmłodzenia widoczne są w ciągu kilku dni od zabiegu i utrzymują się przez kilka miesięcy.


2. Bruksizm | czas 30min cena 1200zł

3. Russian liting | 30min  cena 1200zł 

4. Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę. Roztwory do mezoterapii to zazwyczaj mieszanka trzech substancji rewitalizujących (odmładzających) i regenerujących, zwanych koktajlami. Koktajle działają w zależności od składu: odżywczo, regeneracyjnie, pobudzająco. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję.

Wskazania do wykonania mezoterapii: starzenie się skóry – poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy, cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy; wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów, blizny potrądzikowe.

części ciała czas trwania cena
twarz NCTF 135 HA 60 min  1 zabieg 350zł za ampułka
 twarz MHA 18 60 min 1 zabieg 499zł
 oczy NCTF 135 HA 30 min 1 zabieg- 200zł
 oczy MHA 18 30 min 1 zabieg- 300zł
 skóra głowy 30 min 1 zabieg 200zł
 Lipoliza podbródka 30 min 1 zabieg 200zł

5.  Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym | 60min  cena 799zł 

Wraz z wiekiem pojawiają się zmiany wynikające z postępującego procesu starzenia ust, który polega na odwodnieniu czerwieni wargowej. Odwodnienie jest przyczyną utraty przez usta jędrności  i objętości, kąciki ust zaczynają opadać, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu.

Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować podając w usta wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg ma na celu powiększenie ust, korektę zbyt wąskiej lub słabo wykształconej wargi dolnej lub górnej, czy też słabo zarysowanego konturu ust. Podanie wypełniacza pozwala na uzyskanie doskonałego efektu zwiększającego objętość, nawilżenie oraz ujędrnienie ust.

 

Zalecenia przed zabiegiem powiększania i modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego:

 • na 7 dni przed zabiegiem powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy unikać przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi  oraz na 5 dni przez zabiegiem unikać przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów Gingko Biloba,
 • w dniu zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy unikać wahań termicznych otoczenia (nie korzystamy z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.), jak również unikać intensywnego wysiłku fizycznego,
 • w dniu zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego nie zaleca się makijażu ani innych czynności, które niosłyby ryzyko zainfekowania miejsc iniekcji (np. dotykania, pocierania brudnymi rękami, itp.).

 

UWAGA! Po zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego istotne jest unikanie wahań termicznych otoczenia – szczególnie przez pierwsze 48h (do 2 tyg.) – nie korzystamy z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Unikamy dłuższego przebywania w temp. poniżej 0 st. C oraz nie opalamy się. Bezpośrednio po zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości (np. nie dotykać). Przez 48h po zabiegu unikamy nadmiernej mimiki. Przez 3 dni po zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego nie należy pływać ani podejmować forsownych ćwiczeń. Przez przynajmniej 4 tyg. po zabiegu powiększania lub modelowania ust nie powinno wykonywać się takich zabiegów jak np. laseroterapia w okolicach iniekcji wypełniacza. Czas ten może być dłuższy w przypadku technik, które rozgrzewają skórę właściwą w celu stymulacji produkcji kolagenu. Wówczas należy liczyć się z szybszą degradacją podanego preparatu. Po zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego nie wolno pić bardzo gorących napojów oraz należy unikać całowania przez pierwsze 24 godziny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wystąpienia objawów niepożądanych po zabiegu  powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, które budzą niepokój należy skontaktować się z gabinetem

 

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania lub modelowania ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego:

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,
  • choroby alergiczne,
  • problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.),
  • skłonność do podrażnień i infekcji,
  • skłonność do występowania blizn hipertroficznych,
  • jednoczesne leczenie laserowe, głębokie peelingi chemiczne, dermabrazja,
  • zaburzenia odporności,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym (np. reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, syndrom Crohna, choroba Gravesa ? Basedowa, zesztywniające zapalenie stawów, itp.),
  • bielactwo, łuszczyca,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • choroba nowotworowa,
  • porfiria, epilepsja,
  • brak pełnoletności,
  • ciąża i okres karmienia piersią.

Przy wywiadzie opryszczkowym zleca się ew. profilaktycznie doustne przyjmowanie leku Heviran na 7 dni przed zabiegiem powiększania lub modelowania ust.


6. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym | 60min  cena 799zł 

W pewnych przypadkach zmarszczki nie dodają Twojej twarzy uroku, ale stanowią dla Ciebie zmartwienie.  Twój wygląd może zostać szybko poprawiony. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, poczynając od wygładzenia kurzych łapek, zmarszczek palacza do korygowania głębokich fałd i lwiej zmarszczki, zapewniamy rozwiązanie, które daje spektakularne efekty estetyczne. Produkty takie jak Juvederm, Emergel, Filorga Princessa  mogą wygładzić poniższe zmarszczki: fałdy nosowo-wargowe kurze łapki zmarszczki palacza zmarszczki śmiechowe lwia zmarszczka.


7. Osocze bogatopłytkowe – Vampire lifting | 60min  cena 599zł 

Zabieg nazywany jest również Platelet Rich Plasma (PRP), lifting wampirzy, mezoterapia krwią, osoczem. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej bezpośrednio od klienta  przed zabiegiem.

 

Mechanizm działania

Metoda iniekcji osocza bogatopłytkowego opiera się na wykorzystaniu zdolności organizmu do regeneracji. Krwinki płytkowe uwalniają szereg niezbędnych do regeneracji skóry czynników wzrostu, m.in. PDGF, TGF-1, TGF-2, VEGF oraz EGF. Pobudzają one procesy naprawy tkanek, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz aktywują komórki macierzyste. Zabieg powinien być stosowany w serii 3 lub 4 zabiegów ostrzykiwania skóry twarzy, szyi, dekoltu lub innych okolic wymagających regeneracji. Liczbę zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi ustalone w gabinecie

 

Wskazania do zabiegu

Zabieg wskazany jest dla osób, które chcą dokonać:

 • rewitalizacji skóry,
 • poprawy kolorytu skóry,
 • poprawy ukrwienia skóry,
 • zwiększyć elastyczność i napięcie skóry,
 • wygładzić i spłycić zmarszczki i bruzdy

 

Prawidłowo pobrana krew, odwirowana i poprawnie wykonany zabieg nie niosą ze sobą żadnego ryzyka niebezpiecznych powikłań.

 

Wygląd skóry po zabiegu

Widoczne są zaczerwienienia w miejscach wkłucia, które znikają po kilku minutach i są niewidoczne pod makijażem. Następnego dnia nie widać żadnych śladów po wykonaniu zabiegu.

 

Przeciwwskazania

 • choroby krwi
 • nowotwory
 • ciąża
 • laktacja
 • leczenie niektórymi rodzajami antykoagulantów

8. Karboxyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej od czasu zastosowania botoksu.

Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Karboksyterapia na całym świecie staje się szybko bardzo ważnym narzędziem w walce z podstawowymi problemami, z jakimi przychodzą pacjenci do gabinetów medycyny estetycznej. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniami skóry, łysieniem, a nawet ogniskami łuszczycy, zaburzeniami krążenia obwodowego, czy owrzodzeniami i opóźnionym gojeniem ran. W Ameryce Południowej i Europie, terapia dwutlenkiem węgla jest stosowana w leczeniu rozstępów, cellulitu i blizn i przynosi imponujące rezultaty. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu specjalnego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

 

Jak to działa?

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

 

Zabieg:

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu specjalnego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Podczas zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, jednak ustępuje on po około 5 minutach. Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten szybko znika pozostawiając czasami ciche trzeszczenia pojawiające się przy ucisku miejsc poddanych zabiegowi. Jakiś czas po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie, zasinienia i obrzęk. Bolesność zabiegu jest bardzo zmienna osobniczo, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem mało bolesnym. Obszaru leczonego nie należy rozcierać ani zanurzać w wodzie przez około 4 godziny po zabiegu. Zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennej aktywności i od razu po zabiegu mogą powrócić do pracy i codziennych zajęć.

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym. Ponadto uszkodzenie i rozpuszczenie komórek tłuszczowych spowodowane jest działalnością kwasu węglowego, w który przekształca się w organizmie z dwutlenku węgla. CO2 prowadzi do dylatacji (rozszerzenia) naczyń krwionośnych w obszarze, gdzie gaz jest aplikowany. Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w leczonym obszarze. Dzięki czemu dochodzi do wzmożonego dotlenienia warstw skóry i zniszczenia ścian adipocytów, które to magazynują tłuszcze. Tym samym zwiększone zostają możliwości lipolizy, czyli rozkładu hydrolitycznego trójglicerydu w tkance tłuszczowej. Rozkład ten prowadzi do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu te z kolei uwolnione są do krwiobiegu i wychwytywane przez większość tkanek (z wyłączeniem mózgu i erytrocytów). Następnie są estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane, jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody. W rezultacie skóra jest napięta i odżywiona przy jednoczesnej redukcji komórek tłuszczowych.

 

EFEKTY UBOCZNE TERAPII

Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Podany podczas zabiegu karboksyterapii CO2 jest transportowany do płuc a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego jakim jest oddychanie.

 

Jak długo trwa kuracja?

 

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje :

 • Redukcja cellulitu 1 zabieg na 7-10 dni (ok.8 zabiegów)
 • Redukcja tkanki tłuszczowej 2-3 zabiegi tygodniowo (ok.12 zabiegów)
 • Redukcja zmarszczek,rewitalizacja,cienie pod oczami od  1 zabieg na 10 dni (ok. 6 zabiegów)
 • Redukcja rozstępów 1 zabieg na 7-10 dni(ok.10 zabiegów)

 

Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut !!!

 1. najskuteczniejsza kuracja redukująca intensywny cellulit, która łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na zniszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów
  2. alternatywa dla liposukcji
  3. minimalizowanie rozstępów (60-80%)
  4. usuwanie zmarszczek
  5. przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała
  6. minimalizacja worków i cieni pod oczami
  7. redukcja podwójnego podbródka
  8. wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów
  9. zwiększanie grubości skóry

 

Główne obszary zastosowań:

 • redukcja intensywnego cellulitu
 • alternatywa do liposukcji
 • minimalizowanie rozstępów
 • usuwanie zmarszczek
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała
 • minimalizacja worków i cieni pod oczami
 • redukcja podwójnego podbródka
 • wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosówCennik

 

części ciała czas trwania cena
okolice oczu 15 min  1 zabieg – 100zł
okolice twarzy 30 min 1 zabieg -200zł
nogi, cellulit 30 min 1 zabieg -200zł
nogi, tkanka tłuszczowa 30 min 1 zabieg -200zł
twarz, szyja, dekolt 30 min 1 zabieg – 200zł
brzuch

lipoliza podbródka

Łysienie androgenowe

Łuszczyca -1 obszar

30 min

30 min

30 min

1 zabieg- 250zł

1 zabieg – 200zł

1 zabieg- 200zł

1 zabieg 200zł


 9. Nici PDO | 60min  cena od 350zł 

 

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, również Europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, pory ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

 

Nici PDO to syntetyczne monofilamentowe włókna.

 

Zbudowane są z jednej wiązki i charakteryzują się jednolitą, pozbawioną zagłębień i bruzd powierzchnią, w której mogłyby kolonizować się bakterie. Zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Całkowity czas rozpuszczania wynosi 180 ? 210 dni. Stosowane są od wielu lat, m.in. w chirurgii plastycznej, okulistyce, ginekologii, chirurgii ogólnej. Materiał jest atraumatyczny i obojętny dla tkanek. Nie posiada właściwości pirogennych ani antygennych.

 

Zalety zabiegu:

 • bezpieczeństwo
 • brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu
 • natychmiastowe wyniki
 • wysoka skuteczność
 • brak nacięć i blizn
 • nici są całkowicie wchłaniane
 • możliwość powtórzenia procedury
 • brak widoczności i wyczuwalności nici

 

Procedura jest odpowiednia dla osób od około 30 roku życia, kiedy to pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Nie ma natomiast górnej granicy wiekowej.

 

Czy zabieg jest bolesny?

 • Procedurze nie towarzyszy ból, krwawienie czy też obrzęk. Klient  może odczuwać delikatne ukłucia, jak przy zabiegu akupunktury.
 • Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt
 • Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 tygodniach, a znacząca poprawa następuje po 2-3 miesiącach, kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen.
 • Efekt jest długotrwały (do 2 lat).

 

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroba nowotworowa
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • terapia przeciwzakrzepowa