Makijaż permanentny

1. Makijaż permanentny brwi

Doskonała linnia brwi to rzadkość, kobiety dość często narzekają że brwi są za małe, za krótkie lub za rzadkie. Samodzielna depilacja brwi, ciągłe farbowanie, rysowanie ich kształtu to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Należysz do kobiet zmagających się ze swoimi brwiami ? Boisz się aby nie rozmazać ich rysunku w ciągu dnia ? Straciłaś włoski w łuku poprzez nie umiejętną depilację ? Dzięki makijażowi permanentnemu  brwi możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym, podkreślającym Twoje oczy i urodę.

Brwi permanentne możesz wykonać różnymi metodami: włoskową, piórkową, cienia, ombre oraz technikami łączonymi, wszystko zależy od oczekiwań klienta jak i od natury brwi.

 

Makiajż permanentny brwi – przeciwskazania:

Nie zawsze można wykonać makijaż permanentny brwi . Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzyce lun łuszczycę

– w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe, przeciwzakrzepowe

 

Pamiętaj aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

 

Makijaż permanentny brwi – przed zabiegiem

Przed zabiegiem makijażu permanentnego najlepiej jest nie depilować ich przez ok miesiąc. Pozwól niech odrosną i staną się naturalne wtedy łatwiej jest ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Linergistka zaproponuje ci kształt brwi które najbardziej będą pasowały do twojej urody. Pamiętaj aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha łuszczy się, wykonaj peeling nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli twoja cera jest tłusta oczyść ją przed zabiegiem. Możesz wykonać jeden lub dwa zabiegi mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staję się głada i elastyczna. Dobrze przygotowana skóra lepiej przygotowuje pigment przez co twój makijaż będzie bardziej trwały.

 

Makijaż permanentny brwi tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu skora może być opuchnięta lub zaczerwieniona . Jest to stan przejściowy który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardziej wyraziste. Może wydawać się że są za mocne. Pamiętaj że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o ok 50%. Z tego względu jest potrzebna druga wizyta podczas której kształt i kolor jest korygowany, jeśli trzeba wzmacniany.

 

Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja skóry po zabiegu :

Po zabiegu nie należy  – myć skóry mydłem,  trzeć skubać, dotykać pigmentowanej skóry, unikać solarium, basenu, spa.

części ciała czas trwania cena
 brwi metoda Ombre  180 min 800zł
 brwi metoda włoskowa 180 min 900zł
 brwi techniki łączone 180 min 900zł
usta całe technika ombre, efekt pomadki  180 min  1000zł
usta kontur z rozmyciem  120 min 700zł
lip light 60 min 250zł
kreska górna w linii rzęs 90 min 400zł
kreska dekoracyjna 90 min 500zł
kreska dolna w linni rzęs 60 min 350zł
kreska górna i dolna w linni rzęs 90 min 600zł
kreska górna dekoracyjna plus dolna 180 min 799zł
konsultacja Mp 30 min 50zł
zadatek na Mp ( podlega zwrotowi na odwołanie wizyty 3 dni przed, natomiast dzień przed nie podlega zwrotowi) 100zł

2. Makijaż permanentny oczu

Marzysz o wyrazistym głębokim spojrzeniu ? Chcesz aby Twoje oczy były zawsze podkreślone ? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku ? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś Tak to znaczy że makijaż permanentny oczy jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linie rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich którzy cenią sobie wygodę i nie naganny wygląd.

 

Kreska górna zagęszczająca  linie rzęs.

Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczająca linie rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda nie zwykle naturalnie.  Nikt nie zauważy  makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą że masz piękne oczy i gęste rzęsy.

 

Kreska dekoracyjna oka:

Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Na stałe będzie zdobić Twoje spojrzenie i Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście.

 

Kreska dolna oka:

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu linergistka na rysuje wstępny rysunek kredką abyś mogła przekonać się czy dobrze się w niej czujesz.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę

– używasz preparatu na porost rzęs ( na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić)

– masz przedłużone lub zagęszczone rzęsy ( należy je zdjąć przed zabiegiem)

– masz infekcję lun choroby oczu

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe

 

Pamiętaj aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach.

 

Makijaż permanentny oczy przed zabiegiem:

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry wokół oczu. Jeśli skóra wokół oczu jest wrażliwa i skłonna do podrażnień i opuchnięć warto abyś wcześniej przyjmowała kapsułki homeopatyczne z arniki Wyśpij się dobrze przed zabiegiem i zadbaj o to aby Twoje oczy były wypoczęte. Na kilka dni przed zabiegiem nie farbuj rzęs henna, jeśli je np. ufarbowałaś odłóż makijaż permanentny oczu w czasie o kilka dni.

 

Makijaż permanentny oczu – tuż po zabiegu:

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte lub zaczerwienione i będą sprawiać wrażenie zapłakanych opuchlizna jednak szybko mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków.

 

Makijaż permanentny oczu – pielęgnacja po zabiegu

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte. Opuchlizna jednak szybko mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie powinnaś się tym martwić , ponieważ w ciągu 4-7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczanie się naskórka obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Przez kilka dni po zabiegu o pigmentowaną skórę należy dbać delikatnie. Nie wolno myć skóry mydłem , używać tylko kosmetyków poleconych prze linergistkę, żadnych innych. Przed około 2 tygodnie  po wykonaniu makijażu permanentnego oczu nie należy korzystać z basenu, solarium,  sauny, zabiegów SPA. Dla swojego bezpieczeństwa nie używaj cieni, ani maskary do rzęs.

 

Polecony przez  linergistkę krem wklepuj w odległości 0,5-1 cm od kresek. Uwaga w przypadku nie przestrzegania zasad mogą wystąpić odbarwienia

 

Makijaż permanentny oczu – pielęgnacja po zagojeniu:

Po zagojeniu oczu dbaj o skórę wokół nich nadal. Nie pozwól aby była wysuszona, unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów

 

części ciała czas trwania cena
 korekta makijażu  brwi  do 6 miesięcy od zabiegu  60 min 200zł
korekta makijażu ust do 6  miesięcy od zabiegu 60 min 200zł
korekta makijażu kresek do 6 miesięcy od zabiegi 60 min 150 zł
odświeżenie makijażu brwi  do 24 miesięcy  180 min  400zł
odświeżenie makijażu ust do 24 miesięcy  120 min 500zł
odświeżenie makijażu kresek do 24 miesięcy 120 min 200-400zł
 Odświeżenie makijażu brwi  powyżej 24 miesięcy

Odświeżenie makijażu brwi Ust, kresek wykonanego w innym salonie

120 min

120 min

600zł

cena indywidualna

korekta nie udanego makijażu

wykonanego w innym salonie

 

 

 

 

 

konsultacja plus cena indywidualna

 


3. Makijaż permanentny ust

Marzysz o zmysłowych Ustach które będą przyciągać wzrok mężczyzn , a u kobiet będą budzić zazdrość? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się, by linia ust była równa a kolor idealny. Teraz możesz  zapomnieć o konturówkach, pomadkach o ciągłym poprawianiu ust. Twoje Usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili.

Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

 

Idealny kształt i kontur Ust

Dzięki makijażowi permanentnemu Ust możesz:

– wyrównać asymetrię Ust

– delikatnie powiększyć

– pomniejszyć Usta i delikatnie podkreślić ich linie

 

Kontur Ust z wypełnieniem czyli Usta w twoim wymarzonym kolorze

Makijaż permanentny Ust z wypełnieniem to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą mieć usta w pięknym kolorze na stałe. Jeśli cenisz sobie wygodę i perfekcyjny wygląd to ten zabieg jest właśnie dla ciebie. Po zabiegu wystarczy delikatnie odświeżyć usta i będą gotowe !

Lip light – rozświetlenie i odmłodzeni Ust

Lip light to uzupełnienie makijażu permanentnego ust. Polega na delikatnym wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem pigmentu. W ten sposób można podkreślić  serduszko ust i zatuszować drobne zmarszczki.

 

Przeciwskazania do zabiegu

Nie zawsze możesz wykonać makijaż permanentny ust. Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

– przechodzisz infekcję wirusową

– jesteś chora na cukrzycę lub łuszczyce

– masz aktywną opryszczkę na ustach ( zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej wygojenia)

– w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś usta Botoxem lub kwasem hialuronowym.

– twoje usta są suche i popękane

– jesteś w ciąży

– przyjmujesz leki sterydowe.

 

Makijaż permanentny ust – przed zabiegiem

Przed makijażem permanentnym ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu , co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego przez 3 dni przed zabiegiem najlepiej jest przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran.

Pomoże on uchronić twoje usta przed wystąpieniem opryszczki

Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment , makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Jeśli planujesz optycznie powiększyć usta , zadbaj o skórę wokół nich . Przed takim zabiegiem polecamy wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów, które wygładzają i nawilżają skórę wokół Twoich ust.

 

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja tuż po zabiegu

Twoje usta tuż po zabiegu będą lekko opuchnięte, a skóra wokół nich zaczerwieniona. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się jeśli po zabiegu twój kolor będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa staje się jaśniejsza nawet o 50%. Dlatego też jest obowiązkowa druga wizyta na której makijaż permanentny Ust jest uzupełniany i korygowany.

 

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu makijażu permanentnego ust przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran, który będzie chronił cię przed opryszczką. Pamiętaj aby szczególnie dbać o okolice ust . Nie mocz , nie trzyj , nie dotykaj ust . Dbaj o higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem . Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. Nawilżaj Usta i smaruj je kilka razy dziennie kremem z witaminą E firmy LONG TIME LINER, który po zabiegu otrzymasz od linergistki. Po każdym zabiegu dezynfekuj usta- polecamy to zwłaszcza osobom , które mają skłonność do występowania opryszczki . Przed około 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z basenu , sauny, solarium i zabiegów Spa.

 

UWAGA – Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń , na  twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.

 

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zagojeniu

Po zagojeniu usta nadal o nie dbaj. Nie pozwól aby skóra była wysuszona, unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów


4. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny – niestety zdarza się, że efekt makijażu permanentnego nie jest wykonany poprawnie , kolor makijażu przestał na się podobać lub wybarwia się jak również nie jesteśmy zadowoleni z kształtu. Wtedy najczęściej decydujemy się na usunięcie kłopotliwego makijażu permanentnego laserem PicoSure.

Wskazania do zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Wskazaniem do wykonania zabiegu jest posiadanie na twarzy niechcianego makijażu permanentnego w obszarze:
– ust,
– brwi,
– oczu (kreski)

Efekty zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Usuwanie makijażu permanentnego laserem PicoSure jest procedurą medyczną przynoszącą spektakularne efekty w postaci stopniowego wypierania rozbitych cząstek barwnika ze skóry, czyli stopniowego znikania niechcianego makijażu. Metodą tą jesteśmy w stanie usunąć każdy element makijażu, w tym nawet kreski na górnej czy dolnej powiecie pod warunkiem oczywiście odpowiedniego zabezpieczenia gałki ocznej przez światłem lasera. Zabieg wykorzystuje unikalną, najnowocześniejszą na rynku technologię zastosowaną w laserze medycznym PicoSure. Sekret jego niezwykłej skuteczności stanowi wykorzystana po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorska i całkowicie unikalna metoda pracy przy pomocy najkrótszej wiązki laserowej, liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji po zabiegowej.

Szczegóły zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Usuwanie makijażu permanentnego rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu kosmetologicznego, niezbędnego w przypadku zabiegów kosmetologii medycznej. W jego trakcie kosmetolog upewnia się co do bezpieczeństwa planowanego zabiegu – wyklucza ewentualne przeciwwskazania (świeża opalenizna, przyjmowanie leków światło uczulających, infekcje skórne na obszarze przeznaczonym do zabiegu) oraz precyzuje obszar zabiegowy, czas trwania procedury, a także liczbę powtórzeń zabiegu, niezbędną do uzyskania optymalnych efektów i każdorazowo zależną od indywidualnych cech skóry klienta i rozległości makijażu przeznaczonego do usunięcia. Następnie skóra klienta poddawana jest gruntownemu oczyszczeniu, przygotowującemu do zabiegu. W przypadku zabiegów wykorzystujących światło lasera, skrupulatne i dokładne oczyszczenie skóry jest szczególnie istotne dla bezpieczeństwa skóry klienta podczas późniejszej procedury. Każdorazowo przy zabiegach laserowych stosuje się ochronę oczu poprzez zakładanie okularów ochronnych. W przypadku usuwania makijażu permanentnego laserem PicoSure z obszaru powieki górnej lub dolnej – stosujemy specjalne zabezpieczenie oczu – osłonę na gałkę oczną, która nie pozwala wiązce lasera uszkodzić wzroku klienta po zabezpieczeniu przechodzimy do zabiegu.

Impuls lasera w trakcie zabiegu przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej, nie naruszając naskórka. Piko sekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą, w tym wypadku barwnikiem makijażu zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn po zabiegowych. Wiązka piko sekundowa zastosowana w laserze Pico Sure jest najkrótszą z wykorzystywanych w urządzeniach medycznych – jej jednorazowy kontakt ze skórą, jest tak krótki i delikatny dla naskórka, że nie ma konieczności znieczulania ani chłodzenia skóry – ryzyko poparzenia i przegrzania skóry jest zmniejszone do absolutnego minimum, a laser działa w głębokich rejonach skóry. Po zabiegu zostaje na ciele lekkie przebarwienie, które znika przy odpowiedniej pielęgnacji po kilku tygodniach. Procedura usuwania tatuażu wymaga powtórzenia dla uzyskania optymalnych efektów, jednak o tym, ile razy należy powtórzyć zabieg decyduje kosmetolog podczas pierwszego spotkania. Na ogół jest to kilka wizyt.

Co bardzo ważne dla większości klientów Gabinetu Face Med. którzy dysponują ograniczonymi zasobami czasowymi – zabieg usuwania makijażu pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych zajęć, bez konieczności przechodzenia kłopotliwej i czasochłonnej rekonwalescencji.

Usuwanie makijażu permanentnego PicoSure: wskazania po zabiegowe
Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
– skłonność do bliznowców,
– infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze,
– przyjmowanie środków światło uczulających,
– świeża opalenizna.

części ciała czas cena
Brwi  30 min   250 zł (1 zabieg)
Kreski  30 min 250 zł ( 1 zabieg )
 usta 30 min 250 zł ( 1 zabieg)
brwi  pakiet 3 zabiegi  30 min 699zł
kreski pakiet 3 zabiegi

usta pakiet 3 zabiegi

 30min

30 min

699 zł

699 zł