Laseroterapia

1. Laser diodowy 808 nm

Czy wiesz, że możesz trwale i szybko pozbyć się niechcianego owłosienia i nie tracić już nigdy więcej czasu na codzienne golenie – dzięki depilacji laserowej w Face Med możesz pożegnać się z nieestetycznym widokiem wrastających włosków i poranioną skórą.

Jak to działa?

Podstawowa zasada działania Lasera Diodowego 808 do usuwania owłosienia, polega na osiągnięciu fali o długości 808 nm. Wykorzystana długość fali oddziałuje na melanocyty zawarte w mieszkach włosowych, nie uszkadzając przy tym naskórka. Światło, wygenerowane przez głowicę zabiegową urządzenia, wchłaniane jest przez melaninę mieszka włosowego, w wyniku czego zostaje wytworzone ciepło i zwiększa się temperatura włosa. Gdy temperatura osiągnie odpowiedni poziom, struktura mieszka włosowego zostaje załamana. Następnie owłosienie ulega naturalnym procesom fizjologicznym pacjenta i w efekcie zanika.

 

Przeciwskazania :

Kiedy nie można poddać się depilacji laserowej – wykluczeniem do zabiegu jest:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światło uczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.
 
części ciała czas trwania cena
wąsik 100zł
broda 100zł
bakobrody 100zł
ręce 200zł
 pachy 150zł
łydki 200zł
uda 250zł
nogi całe 400zł
Bikini 150zł – 200zł

2. Plasma – Bleferoplastyka powiek | czas 60min cena 799zł 

Plasma ARC- Głównym wskazaniem Plasmy  jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.

ZASTOSOWANIE
– blefaroplastyka – niechirurgiczny lifting powiek,
– płytkie i głębokie zmarszczki,
– okolica oka, gładzizna, zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
– lifting owalu twarzy,
– włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe, płciowe)

PRZECIWWSKAZANIA
– ciąża,
– choroby nowotworowe skóry,
– aktywne choroby autoimmunologiczne,
– choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe ( np. aktywna opryszczka),
– choroby zaburzające proces gojenia ( np. niewyrównana cukrzyca)


3. Plasma – usuwanie włókniaków, brodawek | czas 30min cena od 100zł 

Plasma ARC zlikwiduje włókniaki, brodawki oraz inne zmiany skórne. Urządzenie Medika jest jednym z najlepszych na światowym rynku, dzięki jednej głowicy zabiegowej oraz możliwości dowolnego dostosowania intensywności pracy.

 

PRZECIWSKAZANIA

– ciąża,
– choroby nowotworowe skóry,
– aktywne choroby autoimmunologiczne,
– choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe ( np. aktywna opryszczka),
– choroby zaburzające proces gojenia ( np. niewyrównana cukrzyca)


4. RFrax- Radiofreekwencja mikroigłowa | czas 60min

twarz – 599zł | twarz, szyja, dekold – 799zł | wybrana partia ciała – 799zł

Rewolucyjny zabieg, który za pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania określonych struktur skóry.
Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) w połączeniu z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

WSKAZANIA:
Spektrum wskazań terapeutycznych jest dosyć szerokie. Frakcyjna RF mikroigłowa świetnie się sprawdza w liftingu skóry twarzy, szyi czy brzucha. Daje super efekty w usuwaniu rozstępów, zdecydowanie przewyższając wszelkie do tej pory stosowane metody. Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami) oraz blizn. Stosuje się ją też w leczeniu nadpotliwości.

Przeciwskazania:
Porównując do innych, inwazyjnych zabiegów, przeciwwskazań do wykonania RF mikroigłowej jest znacznie mniej. W zasadzie głównym przeciwwskazaniem:

– zaburzenia gojenia się,
– ciąża ,laktacja
– rozrusznik serca.

 

Zabiegi można wykonywać przez cały rok, nawet latem, nawet na opaloną skórę


5. PicoSure laserowe usuwanie tatuażu | czas 30min cena 250zł

PicoSure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji po zabiegowej.

Wskazania do zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu
Podstawowe zastosowanie PicoSure to laserowe usuwanie tatuaży  w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.
Efekty zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

Po zabiegu usunięcia tatuażu metodą PicoSure możecie Państwo spodziewać się spektakularnego efektu – tatuaż bez względu na jego wielkość, wiek i kolorystykę znika pozostawiając tylko na krótki czas jaśniejszą plamę na skórze, której koloryt jednak stopniowo wyrównuje się do naszego naturalnego kolorytu. Częstotliwość wykonania zabiegu dla uzyskania satysfakcjonującego efektu uzależniona jest od rodzaju wykonywanego zabiegu.

W przypadku laserowego usuwania tatuażu liczbę koniecznych wizyt możemy ustalić dopiero po wstępnym wywiadzie medycznym. Zależna jest ona między innymi od głębokości tatuażu, jego wieku, ilości i rodzaju zastosowanych barwników. Na ogół jednak dla osiągnięcia spektakularnego, oczekiwanego przez klienta efektu wystarcza od trzech do sześciu sesji. Warto pamiętać, że dotychczasowe metody usuwania tatuaży wiązały się z koniecznością powtórzenia zabiegu nawet do kilkunastu razy, a w przypadku tatuaży kolorowych efekt całkowitego wyeliminowania tatuażu bez pozostawienia blizn był praktycznie niemożliwy. Dzięki PicoSure macie Państwo gwarancję, że tatuaż niezależnie od jego rodzaju zostanie tylko wspomnieniem.

Szczegóły zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu
PicoSure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej. Tajemnica fenomenu lasera PicoSure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry klienta , przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.

Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn pozabiegowych.

Wskazania pozabiegowe: PicoSure laserowe usuwanie tatuażu
Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, z którego usunięto tatuaż – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów, kilkudniowa ochrona obszaru zabiegowego opatrunkiem ? zabieg nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych, a Pacjent nie płaci ceny w postaci pozostałych po tatuażu blizn i śladów.

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
– skłonność do bliznowców,
– infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze,
– przyjmowanie środków światło uczulających,
– świeża opalenizna.


6. Usuwanie makijażu permanentnego PicoSure

Makijaż permanentny – niestety zdarza się, że efekt makijażu permanentnego nie jest wykonany poprawnie , kolor makijażu przestał na się podobać lub wybarwia się jak również nie jesteśmy zadowoleni z kształtu . Wtedy najczęściej decydujemy się na usunięcie kłopotliwego makijażu permanentnego laserem PicoSure

Wskazania do zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Wskazaniem do wykonania zabiegu jest posiadanie na twarzy niechcianego makijażu permanentnego w obszarze:
– ust,
– brwi,
– oczu (kreski)

Efekty zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Usuwanie makijażu permanentnego laserem PicoSure jest procedurą medyczną przynoszącą spektakularne efekty w postaci stopniowego wypierania rozbitych cząstek barwnika ze skóry, czyli stopniowego znikania niechcianego makijażu. Metodą tą jesteśmy w stanie usunąć każdy element makijażu, w tym nawet kreski na górnej czy dolnej powiece pod warunkiem oczywiście odpowiedniego zabezpieczenia gałki ocznej przez światłem lasera. Zabieg wykorzystuje unikalną, najnowocześniejszą na rynku technologię zastosowaną w laserze medycznym PicoSure. Sekret jego niezwykłej skuteczności stanowi wykorzystana po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorska i całkowicie unikalna metoda pracy przy pomocy najkrótszej wiązki laserowej, liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji po zabiegowej.

Szczegóły zabiegu usuwanie makijażu permanentnego PicoSure
Usuwanie makijażu permanentnego rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu kosmetologicznego , niezbędnego w przypadku zabiegów kosmetologii medycznej. W jego trakcie kosmetolog upewnia się co do bezpieczeństwa planowanego zabiegu – wyklucza ewentualne przeciwwskazania (świeża opalenizna, przyjmowanie leków światło uczulających, infekcje skórne na obszarze przeznaczonym do zabiegu) oraz precyzuje obszar zabiegowy, czas trwania procedury, a także liczbę powtórzeń zabiegu, niezbędną do uzyskania optymalnych efektów i każdorazowo zależną od indywidualnych cech skóry klienta i rozległości makijażu przeznaczonego do usunięcia. Następnie skóra klienta poddawana jest gruntownemu oczyszczeniu, przygotowującemu do zabiegu. W przypadku zabiegów wykorzystujących światło lasera, skrupulatne i dokładne oczyszczenie skóry jest szczególnie istotne dla bezpieczeństwa skóry klienta podczas późniejszej procedury . Każdorazowo przy zabiegach laserowych stosuje się ochronę oczu poprzez zakładanie okularów ochronnych. W przypadku usuwania makijażu permanentnego laserem PicoSure z obszaru powieki górnej lub dolnej – stosujemy specjalne zabezpieczenie oczu – osłonę na gałkę oczną, która nie pozwala wiązce lasera uszkodzić wzroku klienta Po zabezpieczeniu przechodzimy do zabiegu.

Impuls lasera w trakcie zabiegu przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej, nie naruszając naskórka. Piko sekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą, w tym wypadku barwnikiem makijażu zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn po zabiegowych. Wiązka piko sekundowa zastosowana w laserze Pico Sure jest najkrótszą z wykorzystywanych w urządzeniach medycznych – jej jednorazowy kontakt ze skórą, jest tak krótki i delikatny dla naskórka, że nie ma konieczności znieczulania ani chłodzenia skóry – ryzyko poparzenia i przegrzania skóry jest zmniejszone do absolutnego minimum, a laser działa w głębokich rejonach skóry. Po zabiegu zostaje na ciele lekkie przebarwienie, które znika przy odpowiedniej pielęgnacji po kilku tygodniach. Procedura usuwania tatuażu wymaga powtórzenia dla uzyskania optymalnych efektów, jednak o tym, ile razy należy powtórzyć zabieg decyduje kosmetolog podczas pierwszego spotkania. Na ogół jest to kilka wizyt.

Co bardzo ważne dla większości klientów Gabinetu Face Med. którzy dysponują ograniczonymi zasobami czasowymi – zabieg usuwania makijażu pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych zajęć, bez konieczności przechodzenia kłopotliwej i czasochłonnej rekonwalescencji.

Usuwanie makijażu permanentnego PicoSure: wskazania po zabiegowe
Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
– skłonność do bliznowców,
– infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze,
– przyjmowanie środków światło uczulających,
– świeża opalenizna.

części ciała czas cena
Brwi  30 min   250 zł (1 zabieg)
Kreski  30 min 250 zł ( 1 zabieg )
 usta 30 min 250 zł ( 1 zabieg)
brwi  pakiet 3 zabiegi  30 min 699zł
kreski pakiet 3 zabiegi

usta pakiet 3 zabiegi

 30min

30 min

699 zł

699 zł

 


7. Laserowe odmładznie skóry PicoSure

części ciała czas trwania cena
Laserowe usuwanie przebarwień  ( twarz , szyja , dekod ) 60 min 299zł
Laserowe usuwanie blizn i blizn potrądzikowych ( twarz , szyja, dekold) 60  min 399zł
Laserowa rewitalizacja skóry ( twarz , szyja , dekold) 60 min 399zł
Laserowy peeling węglowy Baby Doll  twarz

Laserowy peeling węglowy Baby Doll twarz , szyja, dekold

PAKIETY  ZABIEGOWE CENA INDYWIDUALNA

60 min

90 min

 

299zł

399zł

 


8. Laserwoy Peeling węglowy | czas 120min cena 299zł | częstotliwość 1 – 2 razy w roku

Pakiet 3 zabiegów- 799zł

Pakiet 5 zabiegów – 1200zł

Peeling węglowy, potocznie nazywany zabiegiem „black doll” to nowość na rynku medycyny estetycznej. Wykonywany jest on przy użyciu laser  PICOSURE . Zabieg ten polega na pokryciu skóry koloidalną zawiesiną węgla, która następnie naświetlana jest promieniem laserowym. Cząsteczki węgla absorbują energię światła laserowego, w wyniku czego powstają „mikroeksplozje” powodujące: głębokie oczyszczenie skóry, zwężenie porów oraz ujednolicenie kolorytu i poprawę jędrności.

WSKAZANIA:

 • ziemista, szara cera
 • rozszerzone pory
 • nadmierne wydzielanie sebum
 • drobne zmarszczki
 • utrata jędrności skóry
 • przebarwienia
 • wspomagająco przy leczeniu trądziku (przebarwienia pozapalne)
 • duża obecność zaskórników otwartych i zamkniętych

PRZECIWSKAZANIA:

 • zażywanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa, duże ilości rumianku)
 • zażywanie leków światłouczulających (niektóre antybiotyki, leki antydepresyjne, retinoidy- należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem)
 • aktywny trądzik
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu poddanym zabiegowi
 • aktywne infekcje wirusowe(opryszczka), bakteryjne, grzybicze
 • ciąża i laktacja
 • bielactwo
 • łuszczyca
 • choroba nowotworowa, radioterapia, chemioterapia
 • epilepsja

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

 • nie należy opalać się (kąpiele słoneczne, solarium) na 4 tygodnie przed, jak i po zabiegu
 • nie należy stosować zabiegów złuszczających (peelingi chemiczne, mechaniczne) na 2 tygodnie przed zabiegiem
 • nie pić akoholu w dniu wykonywania zabiegu
 • tydzień przed planowanym zabiegiem zaleca się spożycie 1,5-2l wody dziennie, w celu nawodnienia organizmu, co sprzyja lepszej regeneracji skóry po zabiegu

 ZALECENIA PO ZABIEGU:

Stosowanie kremu nawilżającego 2-3 razy dziennie. Minimum przez dwa tygodnie należy stosować fotoprotekcję w postaci kremów z filtrem 30 lub 50. W dniu zabiegu nie zaleca się nakładania makijażu, ewentualnie można zastosować sypki podkład mineralny.


9. Laserwe usuwanie naczynek Vlight

 • czas 30min cena od 100zł pojedyncze naczynko
 • pół twarzy 300zł czas 30min
 • cała twarz 500zł 60min
 • nogi od 300 zł

10. Laserowe zamykanie naczynek | czas 15min cena od 100zł

Pół twarzy – 30min cena 300zł
Cała twarz – 60min cena 500zł
Nogi – 30 – 60min cena od 300zł

„Pajączki” to trwałe, rozszerzone naczynia włosowate, nieestetycznie prześwitujące przez naskórek. Pojedyncze „nitki”, pojawiające się najczęściej na twarzy, tworzą z czasem czerwoną sieć naczyń, stanowiąc tym samym źródło dyskomfortu i kompleksów. Skłonność do pękania naczynek jest zwykle uwarunkowana genetycznie. Problem ten jest także często wynikiem nadciśnienia tętniczego, zaburzeń hormonalnych i krążeniowych, czy też nadmiernie wrażliwej skóry.

Osobom dotkniętym tym problemem, naprzeciw wychodzi współczesna kosmetologia i  medycyna estetyczna, która skutecznie, bezpiecznie i szybko pozwoli zwalczyć źródło kompleksów.

Laserowe zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych jest zabiegiem bezinwazyjnym, a podczas zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort. W przypadku małych ?pajączków? wystarczy już jedna do dwóch wizyt w salonie, zaś do usunięcia większych naczyń zaleca się kilka wizyt, dzięki którym problem zniknie na zawsze.

 

Przeciwwskazania do skorzystania z zabiegu laserowego zamykania naczynek:

 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie),
 • spożywanie ziół światłouczulających, takich jak dziurawiec, nagietek, czy skrzyp polny itp.
 • zażywanie leków światłouczulających (antybiotyki, sterydy),
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatozy,
 • stany zapalne skóry,
 • naturalna opalenizna,
 • stosowanie samoopalaczy i/lub kremów samoopalających, kremów z drobinkami rozświetlającymi
 • uszkodzenia mechaniczne skóry,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy,
 • ciąża,
 • obniżona odporność organizmy.

Postępowanie po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się krótkotrwały rumień, obrzęk, drobne strupki lub pęcherze. Wszystkie tego typu objawy są naturalną reakcją skóry na światło lasera i po upływie od kilku dni do kilku tygodni ustępują. Czas utrzymywania się zaczerwienienia uzależniony jest od indywidualnego tempa regeneracji skóry naszych klientów.
Ważne jest, aby po zabiegu przestrzegać pewnych zaleceń specjalisty. Po laserowym zamykaniu naczynek nie należy eksponować skóry na słońcu, ani na solarium przynajmniej przez okres jednego miesiąca. Warto również pamiętać o codziennym zabezpieczaniu skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym za pomocą specjalnych kremów z wysokimi filtrami.

Nie przestrzeganie tego zalecenia może doprowadzić do powstania nieestetycznych i trwałych przebarwień na skórze. W celu skrócenia okresu rekonwalescencji nasi specjaliści zalecają stosowanie preparatów, przyspieszających gojenie. Niezwykle istotne jest również unikanie przegrzewania skóry, poddanej zabiegowi, np. podczas korzystania z sauny, czy gorącego prysznica. Należy również pamiętać o zmniejszeniu w tym czasie aktywności fizycznej, powodującej podwyższone ciśnienie krwi i unikaniu sytuacji, mogących narazić skórę na urazy.